Lodówka Side by Side z kostkarką – na co zwrócić uwagę kupując urządzenie Smart do kuchni?

Czy lodówka Side by Side z kostkarką to urządzenie, które zalicza się do kategorii Smart? Marka Samsung od lat stara się tworzyć sprzęty korzystające z osiągnięć nowoczesnych technologii. Przykładem będzie wspomniana już dwudrzwiowa lodówka, z którą możesz połączyć się przy pomocy swojego smartfona i aplikacji SmartThings*. To właśnie sprawia, że mówimy o kategorii produktów Smart. Co jeszcze warto wiedzieć o tej nowoczesnej lodówce?

Smart lodówka – czym jest i jak działa?

Urządzenia Smart idealnie dopasowują się do potrzeb ich użytkowników. Czy wiesz, że lodówka z tej kategorii może być sterowana z poziomu smartfona? W przypadku sprzętów marki Samsung niezbędna okazuje się aplikacja SmartThings**.

A może chcesz podejrzeć zawartość lodówki, aby upewnić się, jakie produkty spożywcze należy dokupić? Również i takie modele dostępne są w ofercie marki Samsung! Zwróć uwagę, czy lodówka, której zakup rozważasz, posiada kamerę umieszczoną wewnątrz komory. Równie ciekawym wyborem są warianty, w których na drzwiach urządzenia umieszczony został dotykowy ekran!

Lodówka Side by Side – z kostkarką czy bez?

Jakie zalety ma lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa, która posiada kostkarkę? Na samym wstępie warto podkreślić, że to udogodnienie sprawdza się nie tylko w upalne lato. Chłodne, orzeźwiające napoje smakują dobrze przez cały rok!

Lodówki marki Samsung posiadają kostkarkę umieszczoną na drzwiach urządzenia. To wygodne rozwiązanie, które sprawia, że nie zajmujemy żadnej z wewnętrznych półek zamrażarki. Jeżeli więc cenisz sobie ciekawy, nowoczesny design, a jednocześnie marzysz o piciu chłodnych napojów – dowiedz się więcej o lodówkach Side by Side obecnych w ofercie marki Samsung.

Nowoczesna lodówka do Twojej kuchni

Czy wiesz już, że lodówki Samsung to najczęściej kupowane lodówki w Polsce***? Użytkownicy tych sprzętów mogą wybierać spośród bogatej oferty urządzeń oferujących przeróżne funkcje oraz korzystających z nowoczesnych technologii. Doskonałym przykładem może być wspomniana już lodówka Side by Side z kostkarką.

Niezwykle pojemna, wyróżniająca się wyglądem i oferująca użytkownikowi takie rozwiązania, jak chociażby brak konieczności rozmrażania! Za tą cechą stoi technologia No Frost. Idealny poziom wilgotności utrzymywany jest niemal przez cały czas. To sprawia, że żywność na dłużej zachowuje swoją świeżość na dłużej, a użytkownik nie musi martwić się o powstawanie nadmiaru lodu czy szronu.

Lodówka Side by Side czarna, biała czy srebrna? Wygląd to jedno, natomiast Twoją uwagę zapewne zwróci też technologia SpaceMax™. Wykorzystaj specjalną, bogatą w uretan izolację, która sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze, ale nie ma to negatywnego wpływu na energooszczędność sprzętu. W efekcie zyskujesz jeszcze większą przestrzeń do przechowywania!

* ** Dostępna w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

*** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.